Kontaktuppgifter 


Tiina Mertanen, direktör, Finlands sjöhistoriska museum, tiina.mertanen@kansallismuseo.fi, + 358 295 33 6481

Pia Paukku, intedent, Finlands sjöhistoriska museum, pia.paukku@kansallismuseo.fi, +358 295 33 6480

Kirsi Niku, museidirektör, Kymmenedalens museum, kirsi.niku@kotka.fi, +358 40 706 9643

Annika Utriainen, utvecklingschef, annika.utriainen@merikeskusvellamo.fi, +358 40 674 3692

Anu Hajjar, museishoppen Plootu, anu.hajjar@merikeskusvellamo.fi, +358 40 350 0495

Ulla Owens, marknadsföring, ulla.owens@merikeskusvellamo.fi, +358 40 350 0499

Marja Puukka, kommunikation, marja.puukka@merikeskusvellamo.fi, +358 40 350 0496

Info, info@merikeskusvellamo.fi, +358 40 350 0497

Restaurant Laakonki, asiakaspalvelu@kotkanravintolat.fi, +358 10 832 3501, ma-pe / Mon-Fri / Må-fre  9–15

Informationscentret Vellamo, tietokeskus@merikeskusvellamo.fi, +358 5 234 4405